Projekt pokoju nastolatka

Projekt pokoju nastolatka

[ngg src=”galleries” ids=”15″ exclusions=”680,681,682,683″ display=”pro_blog_gallery”]

LOKALIZACJA /  BYTOM

ROK UKOŃCZENIA PROJEKTU / 2020

METRAŻ / 13 m2 

WYMAGANIA I MARZENIA INWESTORÓW / kolory RedBull: czerwony, niebieski i żółty, motywy rowerowe, telewizor, połączenie łóżka z kanapą przy jednoczesnym zachowaniu wygody materaca. 

Projekt pokoju dla nastolatka o bardzo sprecyzowanych wymaganiach. Wymarzone kolory RedBull: czerwony, niebieski i żółty. Jak się domyślacie nie było mi po drodze aż z trzema intensywnymi kolorami, które chciał mieć w pokoju Karol. Postawiłam na piękny, głęboki granat, białą podstawę i czerwone dodatki. Żółć pojawiła się jedynie na plakacie, który można z łatwością wymienić za kilka miesięcy lub lat- pierwotnie Karol chciał fototapetę RedBull, na co ani mama, ani ja nie chciałyśmy się zgodzić, w efekcie plakat bardzo przypadł mu do gustu. Ufff… Sami rozumiecie 🙂 Praca architekta wnętrz wymaga również psychologicznego podejścia i mediacji ;D

Zestawienie wymagań rodziców i nastolatka był tu jednak największym wyzwaniem. Ostatecznie jednak obie strony były bardzo zadowolone 🙂 A już niedługo będę miała przyjemność wybrać się na sesję zdjęciową po zakończonej realizacji. Nie mogę się doczekać efektów!

[ngg src=”galleries” ids=”15″ exclusions=”679″ display=”pro_blog_gallery”]