O NAS

O MUURALU

Laura Zubel-Stoły  

MUURAL to miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo inspiracji ze świata wnętrz, począwszy od projektów, które tworzę,  przez rozwijający się blog z poradami i autorski sklep z moimi grafikami i obrazami. Muural to hybryda osobowości oraz działań artystycznych, które wykonuję każdego dnia – projektowanie wnętrz, rysowanie grafik, malowanie obrazów na płótnie, ale tego miejsca nie byłoby bez Tomka – mojego męża, dzięki któremu działa cała strona techniczna: sklep i strona internetowa. Tomek odpowiada również za wydruk moich prac i obsługę wielu elementów, dzięki którym nasza maleńka firma funkcjonuje na polskim rynku.

/ARCHITEKT WNĘTRZ/ Jestem absolwentką  wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Architektura Wnętrz. Jeszcze na studiach rozpoczęłam czynną pracę przy projektach, a tuż po otrzymaniu dyplomu założyłam własną pracownię architektury wnętrz, w której na co dzień tworzę projekty wnętrz dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Każdy projekt wykonuję przede wszystkim z dbałością o funkcjonalność, ale i prosty, elegancki, a czasem nonszalancki styl i charakter. Architektem wnętrz chciałam zostać odkąd tylko pamiętam, zatem spełniam swój sen i cieszę się każdego dnia zasiadając do projektów. 

/SKLEP – GRAFIKI I OBRAZY/ Sklep powstał niedawno, bo jesienią 2019 roku.  Tworzymy go z Tomkiem dniami i nocami, usprawniając kolejne pozycje i angażując się w nowe projekty.  Wszystkie prace, które znajdziesz w naszym sklepie wychodzą spod mojej ręki, co wiąże się z wieloma udogodnieniami dla Was 😉 GRAFIKI W WIELU WYMIARACH  – każda grafika dostępna jest od formatu 21x30cm, nawet po 110x160cm  RAMKI – do oprawy grafik oferujemy ramki, również te na nasze największe plakaty. POMOC W DOBORZE GRAFIK – chętnie pomagam w tworzeniu kompozycji grafik do wnętrz. Możesz wysłać mi zdjęcie i wymiary ściany, na której ma pojawić się kompozycja, a z pewnością stworzymy razem coś wyjątkowego! MODYFIKACJE KOLORYSTYCZNE GRAFIK – mogę modyfikować kolorystycznie większość  plakatów. Jeśli w konkretny plakacie potrzebujesz np. zamiast szarego tła różowe, albo plamy niebieskiej, zieloną, napisz do mnie na instagramie lub mailowo, jeśli potrzebujesz takiej zmiany lub dopisz w uwagach do zamówienia. OBRAZY NA ZAMÓWIENIE – poza obrazami, które można kupić w sklepie, jest również opcja zamówienia obrazu ręcznie malowanego na płótnie według Twoich wytycznych. Napisz, a odpowiem na wszystkie pytania 😉  

/BLOG/ Ostatnio mam jeszcze większy apetyt i pomysły na nowe wnętrzarskie wpisy. Miejsca na instagramie już mi brakuje, dlatego postanowiłam, że czas pomyśleć o blogu. Mam nadzieję, że Was zaskoczę i będziecie stałymi bywalcami Muurala.

Uściski, Laura